LIGA PADELVIU 21a EDICION - Cat. Masculina


LIGA OPEN 2A DIVISIÓN

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Joan Solé Ivern

chefa Marín Arévalo
7 4 3 0 1
2
Abel Eneriz Aysa

Javier Moreno Escario
6 3 3 0 0
3
Agustín Martín González

Luis Hernandez Lopez
6 4 2 0 2
4
DAVID MESTRES JURNET

FERNANDO BARRIOS ROMERA
5 4 1 0 3
5
Edgar Olasz Roig

László OLASZ AMBIT
3 3 0 0 3



Jornada 1
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- DAVID MESTRES JURNET
- FERNANDO BARRIOS ROMERA
Vs
- Edgar Olasz Roig
- László OLASZ AMBIT
pista Adidas
23/10/2019 20:30 9-7
- Agustín Martín González
- Luis Hernandez Lopez
Vs
- Abel Eneriz Aysa
- Javier Moreno Escario
Pista Mizuno
17/09/2019 21:30 6-9

Jornada 2
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- DAVID MESTRES JURNET
- FERNANDO BARRIOS ROMERA
Vs
- Agustín Martín González
- Luis Hernandez Lopez
pista 2
30/10/2019 20:30 5-9
- Joan Solé Ivern
- chefa Marín Arévalo
Vs
- Edgar Olasz Roig
- László OLASZ AMBIT
pista 3
02/10/2019 20:30 9-6

Jornada 3
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- DAVID MESTRES JURNET
- FERNANDO BARRIOS ROMERA
Vs
- Joan Solé Ivern
- chefa Marín Arévalo
pista 3
25/09/2019 20:30 8-9
- Abel Eneriz Aysa
- Javier Moreno Escario
Vs
- Edgar Olasz Roig
- László OLASZ AMBIT
pista Adidas
30/10/2019 20:30

Jornada 4
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Abel Eneriz Aysa
- Javier Moreno Escario
Vs
- Joan Solé Ivern
- chefa Marín Arévalo
pista 2
08/10/2019 20:00 9-6
- Edgar Olasz Roig
- László OLASZ AMBIT
Vs
- Agustín Martín González
- Luis Hernandez Lopez
pista Adidas
04/11/2019 20:30 6-9

Jornada 5
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- DAVID MESTRES JURNET
- FERNANDO BARRIOS ROMERA
Vs
- Abel Eneriz Aysa
- Javier Moreno Escario
pista 2
02/10/2019 20:30 4-9
- Agustín Martín González
- Luis Hernandez Lopez
Vs
- Joan Solé Ivern
- chefa Marín Arévalo
pista 1
07/10/2019 20:30 8-9



LIGA OPEN 3A DIVISIÓN

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Ivan Gonzalez

EDUARD HERNANDEZ GONZALEZ
7 4 3 0 1
2
Antonio Carmona Arévalo

Albert Tomàs Sánchez
7 4 3 0 1
3
Alex Fornos

Ramon Aguilar
6 4 2 0 2
4
Rafael García Tevar

David Navarro Fernández
6 4 2 0 2
5
Marcos Cuartilla

Raúl Cuartilla
4 4 0 0 4



Jornada 1
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Ivan Gonzalez
- EDUARD HERNANDEZ GONZALEZ
Vs
- Rafael García Tevar
- David Navarro Fernández
pista Adidas
16/10/2019 20:00 9-2
- Antonio Carmona Arévalo
- Albert Tomàs Sánchez
Vs
- Marcos Cuartilla
- Raúl Cuartilla
pista 3
26/09/2019 21:30 9-7

Jornada 2
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Ivan Gonzalez
- EDUARD HERNANDEZ GONZALEZ
Vs
- Antonio Carmona Arévalo
- Albert Tomàs Sánchez
pista 2
23/10/2019 19:30 9-5
- Alex Fornos
- Ramon Aguilar
Vs
- Rafael García Tevar
- David Navarro Fernández
pista 1
08/10/2019 20:30 6-9

Jornada 3
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Ivan Gonzalez
- EDUARD HERNANDEZ GONZALEZ
Vs
- Alex Fornos
- Ramon Aguilar
pista 1
28/10/2019 21:30 4-9
- Marcos Cuartilla
- Raúl Cuartilla
Vs
- Rafael García Tevar
- David Navarro Fernández
pista 3
24/10/2019 20:30 6-9

Jornada 4
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Marcos Cuartilla
- Raúl Cuartilla
Vs
- Alex Fornos
- Ramon Aguilar
pista 2
29/10/2019 21:30 4-9
- Rafael García Tevar
- David Navarro Fernández
Vs
- Antonio Carmona Arévalo
- Albert Tomàs Sánchez
pista 3
30/10/2019 19:30 8-9

Jornada 5
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Ivan Gonzalez
- EDUARD HERNANDEZ GONZALEZ
Vs
- Marcos Cuartilla
- Raúl Cuartilla
Pista Mizuno
18/09/2019 21:30 9-8
- Antonio Carmona Arévalo
- Albert Tomàs Sánchez
Vs
- Alex Fornos
- Ramon Aguilar
pista 1
27/10/2019 08:00 9-6



LIGA OPEN 4A DIVISIÓN

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
CARLES ESPINA ECHE

Daniel Porras Castro
7 4 3 0 1
2
Gabriel Salido Igualador

Miguel Angel Coronado Bresco
7 4 3 0 1
3
Francesc Ricart ricart

XAVIER GRAU ARELLANO
7 4 3 0 1
4
David Cervera

Dani Gomez
5 4 1 0 3
5
oscar costalago granado costalago

Miquel Duch
4 4 0 0 4



Jornada 1
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- oscar costalago granado costalago
- Miquel Duch
Vs
- David Cervera
- Dani Gomez
Pista Mizuno
25/09/2019 21:30 4-9
- CARLES ESPINA ECHE
- Daniel Porras Castro
Vs
- Francesc Ricart ricart
- XAVIER GRAU ARELLANO
pista Adidas
01/10/2019 20:00 7-9

Jornada 2
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- oscar costalago granado costalago
- Miquel Duch
Vs
- CARLES ESPINA ECHE
- Daniel Porras Castro
pista 1
28/10/2019 20:30 0-9
- Gabriel Salido Igualador
- Miguel Angel Coronado Bresco
Vs
- David Cervera
- Dani Gomez
pista 2
24/10/2019 20:00 8-5

Jornada 3
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- oscar costalago granado costalago
- Miquel Duch
Vs
- Gabriel Salido Igualador
- Miguel Angel Coronado Bresco
pista Adidas
30/09/2019 19:00 5-9
- Francesc Ricart ricart
- XAVIER GRAU ARELLANO
Vs
- David Cervera
- Dani Gomez
Pista Mizuno
22/10/2019 20:00 9-8

Jornada 4
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Francesc Ricart ricart
- XAVIER GRAU ARELLANO
Vs
- Gabriel Salido Igualador
- Miguel Angel Coronado Bresco
pista 1
15/10/2019 20:00 3-9
- David Cervera
- Dani Gomez
Vs
- CARLES ESPINA ECHE
- Daniel Porras Castro
pista 3
29/10/2019 21:30 4-9

Jornada 5
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- oscar costalago granado costalago
- Miquel Duch
Vs
- Francesc Ricart ricart
- XAVIER GRAU ARELLANO
8-9
- CARLES ESPINA ECHE
- Daniel Porras Castro
Vs
- Gabriel Salido Igualador
- Miguel Angel Coronado Bresco
pista Adidas
08/10/2019 20:00 9-6



LIGA OPEN 5A DIVISIÓN

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Raúl Pérez Berenguer

RAUL GONZALEZ POTRONY
7 4 3 0 1
2
Alex Calafell Arnaldos

Sergi Corcoy Berga
6 3 3 0 0
3
Antonio Pascual G.

Martin Lobo Palomar
6 4 2 0 2
4
Agusti Paretas Sierra

alberto Pevidal
5 4 1 0 3
5
Jordi Redon Carretero

Francesc Noe
3 3 0 0 3



Jornada 1
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Raúl Pérez Berenguer
- RAUL GONZALEZ POTRONY
Vs
- Alex Calafell Arnaldos
- Sergi Corcoy Berga
Pista Mizuno
27/09/2019 20:30 2-9
- Antonio Pascual G.
- Martin Lobo Palomar
Vs
- Agusti Paretas Sierra
- alberto Pevidal
Pista Mizuno
21/10/2019 21:30 9-3

Jornada 2
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Raúl Pérez Berenguer
- RAUL GONZALEZ POTRONY
Vs
- Antonio Pascual G.
- Martin Lobo Palomar
pista 3
19/09/2019 20:30 9-3
- Jordi Redon Carretero
- Francesc Noe
Vs
- Alex Calafell Arnaldos
- Sergi Corcoy Berga
Pista Mizuno
05/11/2019 21:30

Jornada 3
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Raúl Pérez Berenguer
- RAUL GONZALEZ POTRONY
Vs
- Jordi Redon Carretero
- Francesc Noe
pista 3
10/10/2019 21:30 9-3
- Agusti Paretas Sierra
- alberto Pevidal
Vs
- Alex Calafell Arnaldos
- Sergi Corcoy Berga
Pista Mizuno
28/10/2019 21:30 3-9

Jornada 4
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Agusti Paretas Sierra
- alberto Pevidal
Vs
- Jordi Redon Carretero
- Francesc Noe
pista 3
25/09/2019 21:30 9-8
- Alex Calafell Arnaldos
- Sergi Corcoy Berga
Vs
- Antonio Pascual G.
- Martin Lobo Palomar
Pista Mizuno
30/09/2019 21:30 9-7

Jornada 5
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Raúl Pérez Berenguer
- RAUL GONZALEZ POTRONY
Vs
- Agusti Paretas Sierra
- alberto Pevidal
Pista Mizuno
16/10/2019 21:30 9-4
- Antonio Pascual G.
- Martin Lobo Palomar
Vs
- Jordi Redon Carretero
- Francesc Noe
pista 1
24/10/2019 21:30 9-2



LIGA OPEN 6A DIVISIÓN

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Xavier Gutiérrez Vidal

Jose Cercós Fernández
7 4 3 0 1
2
Alex Bermejo

MANU TENA EIXARCH
5 3 2 0 1
3
pablo plaza

JOAQUIN AGRAS
4 2 2 0 0
4
Quico Granollers

luis Granollers Melgares
3 3 0 0 3
5
Montserrat Mestre Vidal

Jordi Aubia
2 2 0 0 2



Jornada 1
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Quico Granollers
- luis Granollers Melgares
Vs
- pablo plaza
- JOAQUIN AGRAS
Pista Mizuno
20/09/2019 19:30 1-9
- Xavier Gutiérrez Vidal
- Jose Cercós Fernández
Vs
- Montserrat Mestre Vidal
- Jordi Aubia
pista 1
13/10/2019 11:00 9-0

Jornada 2
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Quico Granollers
- luis Granollers Melgares
Vs
- Xavier Gutiérrez Vidal
- Jose Cercós Fernández
pista 1
12/09/2019 21:30 1-9
- Montserrat Mestre Vidal
- Jordi Aubia
Vs
- pablo plaza
- JOAQUIN AGRAS

Jornada 3
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Quico Granollers
- luis Granollers Melgares
Vs
- Montserrat Mestre Vidal
- Jordi Aubia
- pablo plaza
- JOAQUIN AGRAS
Vs
- Xavier Gutiérrez Vidal
- Jose Cercós Fernández
pista 1
17/09/2019 19:00 9-4

Jornada 4
Del 09/09/2019 al 04/11/2019

- Alex Bermejo
- MANU TENA EIXARCH
Vs
- Quico Granollers
- luis Granollers Melgares
pista 1
11/10/2019 20:00 9-5
- Alex Bermejo
- MANU TENA EIXARCH
Vs
- Xavier Gutiérrez Vidal
- Jose Cercós Fernández
Pista Mizuno
27/10/2019 12:00 5-9
- Alex Bermejo
- MANU TENA EIXARCH
Vs
- pablo plaza
- JOAQUIN AGRAS
- Alex Bermejo
- MANU TENA EIXARCH
Vs
- Montserrat Mestre Vidal
- Jordi Aubia
9-1



LIGA OPEN 7A DIVISIÓN

L'accés encara no és obert als usuaris.