LIGA URBASER - Cat. Masculina


URBASER GRUPO A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
AGUSTIN JORGE REGUERO

CARLES MONFORT ESCRIG
10 5 5 0 0
2
AITOR RUBIO COLLAZOS

SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
8 5 4 0 1
3
cesar sanchez vicente

MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
4 4 2 0 2
4
ABIAN ALCARAZ CORBACHO

DAVID ALCARAZ CORBACHO
2 4 1 0 3
5
Edgar Mosquera

MARIO RIBERA
2 3 1 0 2
6
Lourdes Rovira zueras

Marivi García morales
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- cesar sanchez vicente
- MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
Vs
- ABIAN ALCARAZ CORBACHO
- DAVID ALCARAZ CORBACHO
pista Adidas
20/11/2019 15:00

11-9


- AGUSTIN JORGE REGUERO
- CARLES MONFORT ESCRIG
Vs
- Lourdes Rovira zueras
- Marivi García morales
pista 3
29/10/2019 15:00

16-4


- AITOR RUBIO COLLAZOS
- SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
Vs
- Edgar Mosquera
- MARIO RIBERA
pista 2
11/12/2019 15:30

15-1


Jornada 2
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- cesar sanchez vicente
- MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
Vs
- AGUSTIN JORGE REGUERO
- CARLES MONFORT ESCRIG
pista Adidas
04/11/2019 15:00

5-14


- AITOR RUBIO COLLAZOS
- SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
Vs
- ABIAN ALCARAZ CORBACHO
- DAVID ALCARAZ CORBACHO
pista 1
30/10/2019 17:00

16-7


- Edgar Mosquera
- MARIO RIBERA
Vs
- Lourdes Rovira zueras
- Marivi García morales
pista 2
02/12/2019 15:30

12-2


Jornada 3
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- cesar sanchez vicente
- MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
Vs
- AITOR RUBIO COLLAZOS
- SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
pista Adidas
27/11/2019 15:00

8-12


- Edgar Mosquera
- MARIO RIBERA
Vs
- AGUSTIN JORGE REGUERO
- CARLES MONFORT ESCRIG
pista 3
25/11/2019 15:00

1-14


- Lourdes Rovira zueras
- Marivi García morales
Vs
- ABIAN ALCARAZ CORBACHO
- DAVID ALCARAZ CORBACHO
Pista Mizuno
21/11/2019 15:30

5-12


Jornada 4
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- cesar sanchez vicente
- MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
Vs
- Edgar Mosquera
- MARIO RIBERA


- Lourdes Rovira zueras
- Marivi García morales
Vs
- AITOR RUBIO COLLAZOS
- SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
pista 3
18/11/2019 15:30

0-10


- ABIAN ALCARAZ CORBACHO
- DAVID ALCARAZ CORBACHO
Vs
- AGUSTIN JORGE REGUERO
- CARLES MONFORT ESCRIG
pista 3
07/11/2019 15:00

4-14


Jornada 5
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- cesar sanchez vicente
- MANUEL MARTÍN EXPÓSITO
Vs
- Lourdes Rovira zueras
- Marivi García morales
pista 3
13/11/2019 15:00

14-1


- ABIAN ALCARAZ CORBACHO
- DAVID ALCARAZ CORBACHO
Vs
- Edgar Mosquera
- MARIO RIBERA
pista Adidas
19/12/2019 15:30


- AGUSTIN JORGE REGUERO
- CARLES MONFORT ESCRIG
Vs
- AITOR RUBIO COLLAZOS
- SERGIO FERNANDEZ ARAUZ
pista 3
11/11/2019 15:30

14-5





URBASER GRUPO B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
JESUS MOLINA

AMANCIO PEREZ
8 4 4 0 0
2
MANUEL CERVINO AGUILAR

ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
6 3 3 0 0
3
FRANCISCO GONZALEZ GARCIA

SAMUEL FUERTES JURADO
6 5 3 0 2
4
ALBERT PERARNAU HURTADO

FRAN MESEGUER AGUADO
4 4 2 0 2
5
SONIA CAMPOS MOREIRA

MIRIAM VALLES ROSSELLO
2 5 1 0 4
6
SOFIA MARTINEZ GIMENO

JUDIT MONTALVO GOMEZ
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MANUEL CERVINO AGUILAR
- ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
Vs
- SOFIA MARTINEZ GIMENO
- JUDIT MONTALVO GOMEZ
pista 1
05/11/2019 15:00

16-4


- FRANCISCO GONZALEZ GARCIA
- SAMUEL FUERTES JURADO
Vs
- JESUS MOLINA
- AMANCIO PEREZ
pista 2
30/10/2019 14:00

2-15


- SONIA CAMPOS MOREIRA
- MIRIAM VALLES ROSSELLO
Vs
- ALBERT PERARNAU HURTADO
- FRAN MESEGUER AGUADO
pista 3
08/11/2019 15:30

1-9


Jornada 2
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MANUEL CERVINO AGUILAR
- ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
Vs
- FRANCISCO GONZALEZ GARCIA
- SAMUEL FUERTES JURADO
pista 1
19/11/2019 15:00

17-7


- SONIA CAMPOS MOREIRA
- MIRIAM VALLES ROSSELLO
Vs
- SOFIA MARTINEZ GIMENO
- JUDIT MONTALVO GOMEZ
pista 1
13/11/2019 15:00

13-3


- ALBERT PERARNAU HURTADO
- FRAN MESEGUER AGUADO
Vs
- JESUS MOLINA
- AMANCIO PEREZ
pista 2
21/11/2019 15:30

2-13


Jornada 3
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MANUEL CERVINO AGUILAR
- ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
Vs
- SONIA CAMPOS MOREIRA
- MIRIAM VALLES ROSSELLO
pista 1
25/11/2019 15:00

15-3


- ALBERT PERARNAU HURTADO
- FRAN MESEGUER AGUADO
Vs
- FRANCISCO GONZALEZ GARCIA
- SAMUEL FUERTES JURADO
pista 1
25/11/2019 14:00

9-11


- JESUS MOLINA
- AMANCIO PEREZ
Vs
- SOFIA MARTINEZ GIMENO
- JUDIT MONTALVO GOMEZ
pista 2
18/11/2019 15:00

16-1


Jornada 4
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MANUEL CERVINO AGUILAR
- ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
Vs
- ALBERT PERARNAU HURTADO
- FRAN MESEGUER AGUADO


- JESUS MOLINA
- AMANCIO PEREZ
Vs
- SONIA CAMPOS MOREIRA
- MIRIAM VALLES ROSSELLO
pista 3
26/11/2019 15:00

16-2


- SOFIA MARTINEZ GIMENO
- JUDIT MONTALVO GOMEZ
Vs
- FRANCISCO GONZALEZ GARCIA
- SAMUEL FUERTES JURADO
pista 1
28/11/2019 14:00

4-17


Jornada 5
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- FRANCISCO GONZALEZ GARCIA
- SAMUEL FUERTES JURADO
Vs
- SONIA CAMPOS MOREIRA
- MIRIAM VALLES ROSSELLO
pista 2
02/12/2019 14:30

17-2


- MANUEL CERVINO AGUILAR
- ALBERTO OLIVARES ESPINOSA
Vs
- JESUS MOLINA
- AMANCIO PEREZ
pista Adidas
17/12/2019 15:00


- SOFIA MARTINEZ GIMENO
- JUDIT MONTALVO GOMEZ
Vs
- ALBERT PERARNAU HURTADO
- FRAN MESEGUER AGUADO
pista 2
19/12/2019 15:00

4-12





URBASER GRUPO C

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
ORIOL VIÑAS BAQUERO

KIRIAN GARCIA LOPEZ
6 3 3 0 0
2
IVAN GOMEZ ALEMAN

RAFAEL RICO GARCIA
6 4 3 0 1
3
LUIS NAVARRO MARTINEZ

MARIANO LOPEZ ALCANTARA
4 4 2 0 2
4
IVAN BONACHELA CASTAÑO

ALBERT GOMEZ CATOT
2 4 1 0 3
5
YOLANDA MIRABETE MORENO

MONICA GUISADO BENJUMEA
0 0 0 0 0
6
ANGEL PUJADAS URREA

VANESA LALLAVE LUQUE
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- IVAN BONACHELA CASTAÑO
- ALBERT GOMEZ CATOT
Vs
- YOLANDA MIRABETE MORENO
- MONICA GUISADO BENJUMEA


- ORIOL VIÑAS BAQUERO
- KIRIAN GARCIA LOPEZ
Vs
- IVAN GOMEZ ALEMAN
- RAFAEL RICO GARCIA
pista Adidas
25/11/2019 15:00

13-7


- ANGEL PUJADAS URREA
- VANESA LALLAVE LUQUE
Vs
- LUIS NAVARRO MARTINEZ
- MARIANO LOPEZ ALCANTARA
pista 3
20/11/2019 15:00

2-12


Jornada 2
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- IVAN BONACHELA CASTAÑO
- ALBERT GOMEZ CATOT
Vs
- ORIOL VIÑAS BAQUERO
- KIRIAN GARCIA LOPEZ
pista Adidas
28/11/2019 14:30

4-10


- ANGEL PUJADAS URREA
- VANESA LALLAVE LUQUE
Vs
- YOLANDA MIRABETE MORENO
- MONICA GUISADO BENJUMEA


- LUIS NAVARRO MARTINEZ
- MARIANO LOPEZ ALCANTARA
Vs
- IVAN GOMEZ ALEMAN
- RAFAEL RICO GARCIA
pista Adidas
21/11/2019 15:00

11-12


Jornada 3
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- IVAN BONACHELA CASTAÑO
- ALBERT GOMEZ CATOT
Vs
- ANGEL PUJADAS URREA
- VANESA LALLAVE LUQUE
pista 1
11/11/2019 14:30

10-0


- LUIS NAVARRO MARTINEZ
- MARIANO LOPEZ ALCANTARA
Vs
- ORIOL VIÑAS BAQUERO
- KIRIAN GARCIA LOPEZ
pista Adidas
03/12/2019 14:30

5-15


- IVAN GOMEZ ALEMAN
- RAFAEL RICO GARCIA
Vs
- YOLANDA MIRABETE MORENO
- MONICA GUISADO BENJUMEA


Jornada 4
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- IVAN BONACHELA CASTAÑO
- ALBERT GOMEZ CATOT
Vs
- LUIS NAVARRO MARTINEZ
- MARIANO LOPEZ ALCANTARA
pista 1
26/11/2019 14:30

10-12


- IVAN GOMEZ ALEMAN
- RAFAEL RICO GARCIA
Vs
- ANGEL PUJADAS URREA
- VANESA LALLAVE LUQUE
pista 3
06/11/2019 15:00

16-0


- YOLANDA MIRABETE MORENO
- MONICA GUISADO BENJUMEA
Vs
- ORIOL VIÑAS BAQUERO
- KIRIAN GARCIA LOPEZ


Jornada 5
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- IVAN BONACHELA CASTAÑO
- ALBERT GOMEZ CATOT
Vs
- IVAN GOMEZ ALEMAN
- RAFAEL RICO GARCIA
pista 3
11/12/2019 14:00

9-11


- YOLANDA MIRABETE MORENO
- MONICA GUISADO BENJUMEA
Vs
- LUIS NAVARRO MARTINEZ
- MARIANO LOPEZ ALCANTARA


- ORIOL VIÑAS BAQUERO
- KIRIAN GARCIA LOPEZ
Vs
- ANGEL PUJADAS URREA
- VANESA LALLAVE LUQUE





URBASER GRUPO D

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
MIGUEL NEVADO VISO

FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
10 5 5 0 0
2
JAVIER SUAREZ LINARES

ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
8 5 4 0 1
3
FRANCISCO GALLEGO COBLES

ORIOL SANCHEZ RAMA
6 5 3 0 2
4
MARIUXI RODRIGUEZ VERA

JUAN NIETO ESTRADA
4 5 2 0 3
5
MANUEL MONTERO MARTINEZ

DAVID PRESAS VALENZUELA
2 5 1 0 4
6
CECILIA MORENO

EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
0 5 0 0 5



Jornada 1
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MIGUEL NEVADO VISO
- FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
Vs
- MANUEL MONTERO MARTINEZ
- DAVID PRESAS VALENZUELA
pista Adidas
07/11/2019 15:00

13-4


- FRANCISCO GALLEGO COBLES
- ORIOL SANCHEZ RAMA
Vs
- JAVIER SUAREZ LINARES
- ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
pista Adidas
30/10/2019 15:00

9-11


- MARIUXI RODRIGUEZ VERA
- JUAN NIETO ESTRADA
Vs
- CECILIA MORENO
- EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
pista 1
30/10/2019 14:30

12-8


Jornada 2
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MIGUEL NEVADO VISO
- FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
Vs
- FRANCISCO GALLEGO COBLES
- ORIOL SANCHEZ RAMA
Pista Mizuno
21/11/2019 14:30

8-7


- MARIUXI RODRIGUEZ VERA
- JUAN NIETO ESTRADA
Vs
- MANUEL MONTERO MARTINEZ
- DAVID PRESAS VALENZUELA
pista 1
08/11/2019 15:00

22-10


- CECILIA MORENO
- EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
Vs
- JAVIER SUAREZ LINARES
- ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
pista Adidas
05/11/2019 15:00

2-16


Jornada 3
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MIGUEL NEVADO VISO
- FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
Vs
- MARIUXI RODRIGUEZ VERA
- JUAN NIETO ESTRADA
pista Adidas
11/11/2019 14:30

14-5


- CECILIA MORENO
- EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
Vs
- FRANCISCO GALLEGO COBLES
- ORIOL SANCHEZ RAMA
pista Adidas
12/11/2019 14:30

4-12


- JAVIER SUAREZ LINARES
- ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
Vs
- MANUEL MONTERO MARTINEZ
- DAVID PRESAS VALENZUELA
pista 2
25/11/2019 15:00

14-12


Jornada 4
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MIGUEL NEVADO VISO
- FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
Vs
- CECILIA MORENO
- EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
Pista Mizuno
18/11/2019 14:30

12-2


- JAVIER SUAREZ LINARES
- ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
Vs
- MARIUXI RODRIGUEZ VERA
- JUAN NIETO ESTRADA
pista 1
21/11/2019 15:00

14-7


- MANUEL MONTERO MARTINEZ
- DAVID PRESAS VALENZUELA
Vs
- FRANCISCO GALLEGO COBLES
- ORIOL SANCHEZ RAMA
Pista Mizuno
02/12/2019 14:30

4-13


Jornada 5
Del 22/10/2019 al 15/01/2020

- MIGUEL NEVADO VISO
- FERNANDO CHICOTE SANTAFOSTA
Vs
- JAVIER SUAREZ LINARES
- ROBERTO RAUL REBOSO OVEJERO
pista 3
14/11/2019 15:00

14-8


- MANUEL MONTERO MARTINEZ
- DAVID PRESAS VALENZUELA
Vs
- CECILIA MORENO
- EDUARD AGUSTI PUIG-PEY
pista Adidas
19/11/2019 15:00

9-8


- FRANCISCO GALLEGO COBLES
- ORIOL SANCHEZ RAMA
Vs
- MARIUXI RODRIGUEZ VERA
- JUAN NIETO ESTRADA
Pista Mizuno
09/12/2019 15:00

13-9